Gruaja me tatuazh në formë kafke që kreu shumë vjedhje - Bota Sot
Gruaja me tatuazh në formë kafke që kreu shumë vjedhje

Ndryshe

Gruaja me tatuazh në formë kafke që kreu shumë vjedhje

Më: 8 dhjetor 2018 Në ora: 17:00
A;yssa Zebrasky

Një grua në Ohajo, 27  vjeçare përmes tatuazhit në fytyrën e saj ka arritur të kryjë shumë vjedhje.

A;yssa Zebrasky ka arritur të vjedh shumë dyqane, mirëpo vështirë se është identifikuar për shkak të tatuazhit në fytyrë.

Tatuazhi si në formë kafke në fytyrën e saj katër hequr vëmendjen.

Alyssa Zebrasky u arrestua të mërkurën në Walmart në Boardman Toënship

Policia gjeti një gjilpërë injeksionale, një substancë të bardhë dhe një pilulë portokalli në çantën e saj

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test