KKSHA shpreh ngushëllimet për vdekjen e Dino Asanaj - Bota Sot
KKSHA shpreh ngushëllimet për vdekjen e Dino Asanaj

Ngushëllime

KKSHA shpreh ngushëllimet për vdekjen e Dino Asanaj

Më: 16 qershor 2012 Në ora: 07:50

Këshilli Kombëtar Shqiptaro Amerikan (KKSHA) shpreh ngushëllimet e tij të sinqerta dhe ndjenjat më të thellë për familjen e prekur nga humbja tragjike e zotit Dino Asanaj.
KKSHA u bën thirrje autoriteteve të Kosovës për të kryer një hetim të plotë dhe transparent mbi vdekjen e zotit Asanaj.
Mendimet tona janë me familjen e zotit Asanaj dhe miqtë gjatë kësaj kohe të vështirë.
Këshilli Kombëtar Shqiptaro Amerikan (KKSHA)

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat