Pacolli shpreh ngushëllime për vdekjen e presidentit të Ganës - Bota Sot
Pacolli shpreh ngushëllime për vdekjen e presidentit të Ganës

Ngushëllime

Pacolli shpreh ngushëllime për vdekjen e presidentit të Ganës

Më: 25 korrik 2012 Në ora: 14:37

Zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli i ka dërguar telegram ngushëllimi zëvendëspresidentit të Republikës së Ganës, John Dramani Mahama, me rastin e vdekjes së Presidentit të Ganës, John Atta Mills.

”Populli i Kosovës, Qeveria dhe të gjitha institucionet e shtetit, ndajnë bashkë me Ju dhe popullin tuaj, dhimbjen për këtë humbje të madhe”, thuhet në telegram.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...