Njoftim për varrim për Rrustem Alaj - Bota Sot
Njoftim për varrim për Rrustem Alaj

Njoftime për të pame

Njoftim për varrim për Rrustem Alaj

Më: 26 shkurt 2019 Në ora: 18:04
Rrustem Alaj

Me pikëllim të thellë njoftojmë miqtë, shokë dhe dashamirë se më i dashuri  ynë

RRUSTEM (ASLLAN) ALAJ

(20.09.1983 - 26.02.2019)

Tragjikisht ndërroi jetë me datën 26.02.2019 në moshen 35 vjeçare, duke na lënë përjetë të pikëlluar.

Varrimi i të ndjerit bëhet ditën e MERKURE me 27.02.2019 në ora 16:00 në varrezat e fshatit DRENOC (Voksh), Komuna e Deçanit.

Funerali niset nga shtëpia e të ndjerit.

Të pikëlluar:

Mbarë familja ALAJ.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat