Sali Sinan Reshitaj - Bota Sot
Sali Sinan Reshitaj

Njoftime për të pame

Sali Sinan Reshitaj

Më: 11 mars 2019 Në ora: 09:40
Sali Sinan Reshitaj

Me dhimbje të madhe njoftojmë miqtë, shokët dhe dashamirët se babai ynë i dashur Sali Sinan Reshitaj ndërroi jetë me datën 15.02.2019 në moshen 56 vjeçare, duke na lënë përjetë të pikëlluar.

Djali, Taulant Reshitaj pret ngushëllime dhe hap dyert për të pame me 17 mars 2019 nga ora 9:00 deri në orën 17:00 në adresën Güterstrasse 9, 2502 Biel.

Për informata mund të telefononi në numrin: 076 389 38 97

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat