RRUSTEM (ASLLAN) ALAJ - Bota Sot
RRUSTEM (ASLLAN) ALAJ

Njoftime për të pame

RRUSTEM (ASLLAN) ALAJ

Më: 12 mars 2019 Në ora: 13:28
RRUSTEM (ASLLAN) ALAJ

Lajmërojmë miqtë, shokët dhe dashamirët se më datën 26 Shkurt 2019, në moshën 35 vjeçare, papritmas ndërroi jetë  me i dashuri ynë Rrustem (Asllan) ALAJ, duke na lenë përjetë të pikëlluar.

Me këtë rast familja ALAJ në Zvicër hapë të pame të Dielën me me datën 17 Mars 2019 duke filluar nga ora 09:00 deri në orën 16:00

Pritja për ngushëllime për burra dhe gra mbahet në adresën:

Südpol Luzern

Arsenalstrasse 28,

6010 Kriens, Luzern

Për informata kontaktoni në: +41 (0)79 639 57 22 ;   +41 (0)78 624 42 21 ose

+41 (0)78 894 30 19

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat