Njoftim për varrim për Brahim Krasniqin - Bota Sot
Njoftim për varrim për Brahim Krasniqin

Njoftime për të pame

Njoftim për varrim për Brahim Krasniqin

Më: 13 prill 2019 Në ora: 17:07
Brahim Krasniqi

Ju njoftojmë me pikëllim familjarë, miq dhe shokë, se nesër (me 14 prill) në orën 13.00 (me drekë) në fshatin Kaçanik i vjetër bëhet varrimi i vëllait tonë nga nëna, Brahim Krasniqi, i cili ndërroi jetë me 8 prill në Kanada.

I ndjeri ka qenë veteran i arsimit (ka punuar në vitet e 80-ta dhe në kohën e okupimit në arsimin e Republikës së Kosovës), i cili në vitet e fundit ka jetuar dhe vepruar në Kanada.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat