Njoftim për të pame për ish-luftëtarin e Koshares, Osman Nishori - Bota Sot
Njoftim për të pame për ish-luftëtarin e Koshares, Osman Nishori

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame për ish-luftëtarin e Koshares, Osman Nishori

Më: 20 prill 2019 Në ora: 18:10
Osman Nishori

"Njoftohen të gjithë bashkëluftëtarët nga Brigada 138 "Agim Ramadani" se për ngushëllime në familjen NISHORI, me rastin e ndarjes nga jeta të bashkëluftetarit tonë Osman Nishori, do të shkojmë ditën e Diele, me dt:21.04.2019. Takimi ne ora 09:30 deri në 10:00 në Restoran "LUMI" - Kamaran.

Nderimin për bashkëluftetarët - vëllezër të armës e kemi detyrim moral. Për familjarët e për Ne është inkurajim i ndërsjellë.

Në emrin e të gjithë Ne i shprehim ngushëllime fëmijëve dhe familjes së gjerë Nishori.

U prehtë ne paqe bashkëluftëtari ynë!

I lehtë i qoftë dheu i Kosovës", shkruan Komandanti i Koshares Hisen Berisha.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat