Njoftim për të pame për Sefë Sadik Berisha - Bota Sot
Njoftim për të pame për Sefë Sadik Berisha

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame për Sefë Sadik Berisha

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 09:42
Sefë Sadik Berisha

Me zemër të pikëlluar lajmërojmë të afërmit, miqtë, shokët dhe dashamirët se më datën 06.06.2019 ndërrojë jetë në moshën 58 vjeçare bashkëshorti, babi, vëllai dhe gjyshi jonë i dashur.

E pamja do të mbahet të dielën me datën 23.06.2019 prej orës 08:00 – 17:00 në Wohlen për burra dhe për gratë.

 

 

Adresa:

Schützenhaus Wohlen

Anglikerstrasse

5610 Wohlen

079 471 79 75

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat