Njoftim për të pame për Ali (Ramë) Balaj - Bota Sot
Njoftim për të pame për Ali (Ramë) Balaj

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame për Ali (Ramë) Balaj

Më: 27 qershor 2019 Në ora: 20:39
Ali (Ramë) Balaj

Lajmërojmë miqtë shokët dhe dashmirët, se me datën 15 qershor, në moshën 70 vjeçare, ndërrojë jetë më i dashuri ynë, Ali (Ramë) Balaj, duke na lënë përjetë të pikëlluar.

Me këtë rast, familja Balaj hap të pame të dielën më datën 30 qershor duke filluar nga ora 8 e mëngjesit deri në orën 16:00.

Adresa: Bahnhofstrasse5

3360 Herzogenbuchsee

0797793292 (Ramë Balaj)

0791758212 (Besim Balaj)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat