Njoftim për të pame për Butrint (Musë) Gashi - Bota Sot
Njoftim për të pame për Butrint (Musë) Gashi

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame për Butrint (Musë) Gashi

Më: 17 tetor 2019 Në ora: 19:58
Butrint (Musë) Gashi

Njoftojme miqte,shoket dhe dashamiret se familja Gashi nga Barani-Pejë hapë të pame për burra dhe gra për:

Butrint(Musë)Gashi

Ngushëllimet mbahen me 27.10.2019,ditë e diele,prej ores 8:00-15:00 pasdite.

Adresa: ALTES KRAFTWERK

LEHENMATTSTRASSE 353

4052-BASEL

Tel.0041 78 61 69 104

Din Gashi.

TE PIKELLUARIT :

Familja Gashi nga Bazeli, Barani e Peja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat