Në Tërnoc të madh do të mbahet e pame për Dr.sc.Llukman Halilin

Njoftime për të pame

Në Tërnoc të madh do të mbahet e pame për Dr.sc.Llukman Halilin

Më: 18 qershor 2020 Në ora: 23:47
Llukman Halilin

Njoftohet familja e gjerë, kudo që ndodhet, miqë, shokë e dashamirë, se me rastin e ndarjes nga jeta të vëllaut tonë me datë 13.06.2020, Llukman Halilit me qëndrim në Zvicër, mbajmë të pame në fshatin e lindjes në Tërnoc të madh, me datë 20 dhe 21 qershor ( e shtune dhe e diele), duke filluar nga ora 09.00. Të pamen e hap vëllau Xhabir Halili me familjen e gjerë.

E pamja mbahet në lokalet e Flurimit djali i Haxhi Ibrahimit në Tërnoc të madh, ku në njërin lokal do të jenë burrat dhe në tjetrin gratë. Të gjithë ata, që do të munden të vijnë, do t`na freskojnë zemrat dhe zoti i shpërbleftë me të mira.

Për info: 062 566 066 Xhabiri

Me pikëllim të thellë, familja Halili në Tërnoc të madh, Zvicër dhe gjithandej tokave shqiptare

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat