Njoftim për të pame për Gjylshahe (Hyseni) Rragamaj - Bota Sot
Njoftim për të pame për Gjylshahe (Hyseni) Rragamaj

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame për Gjylshahe (Hyseni) Rragamaj

Më: 1 dhjetor 2015 Në ora: 12:19

(03.11.1933 – 22.11.2015)

Me rastin e vdekjes së Nënës, Motrës, Gjyshes dhe Vjehrrës tonë të dashur Gjylshahe (Hyseni) Rragamaj, njoftojmë Familjarët, Miqtë dhe Dashamirët se të dielën me Datën 06.12.2015 nga ora 08.00 deri në ora 17.00 hapim të Pame për Burra dhe Gra në adresën:

Parkcasino Schaffhausen
Steigstrasse 26, 8200 Schaffhausen
Tel. 076 564 95 16 dhe 076 572 79 51

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test