Njoftime për të pame për Ndue (Mark) Deski - Bota Sot
Njoftime për të pame për Ndue (Mark) Deski

Njoftime për të pame

Njoftime për të pame për Ndue (Mark) Deski

Më: 3 dhjetor 2015 Në ora: 10:59

19.05.1927 - 19.11.2015

Njoftojmë të gjithë të afërmit, miqtë, shokët dhe dashamirët se me datën 06.12.2015 do të hapim të pame për babain tonë Ndue Deski.

E pamja mbahet prej orës 09.00 - 14.00restorantin LA PERGOLA në Winterthur (adresa STADTHAUSSTRASSE 71, 8400 Winterthur).
Tel.nr. 079 123 14 14 (Prenk Desku).

Me pikëllim familje Desku

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test