Nexhdet Malsori - Bota Sot
Nexhdet Malsori

Njoftime për të pame

Nexhdet Malsori

Më: 17 dhjetor 2015 Në ora: 10:58

Lajmërojmë të afërmit, miqtë, shokët dhe dashamirët, se me rastin e vdekjes së vëllaut, bashkëshortit, babait dhe xhaxhait tonë të dashur Nexhdet Malsori, i cili ditë më parë u varros në vendlindje, në Gjakovë, se të dielën, me datën 20.12.2015, hapim dyert për të pame (ngushëllime). E pamja bëhet nga ora 08:00 - 15:00.
E pamja bëhet në këtë adresë: 3122 Kehrsatz (Bern), Hagwiesenstrasse 2.
Për informata shtesë mund të kontaktoni në numër telefoni 079 649 32 94.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test