Shake (Kadria) Shtanaj - Bota Sot
Shake (Kadria) Shtanaj

Njoftime për të pame

Shake (Kadria) Shtanaj

Më: 18 dhjetor 2015 Në ora: 14:20

(3.5.1927 - 7.12.2015)

Me rastin e vdekjes së nënës sonë, e cila ndërroi jetë në Gjakovë, me datën 7.12.2015, njoftojmë miqtë, të afërmit, shokët dhe të gjithë dashamirët nga diaspora se hapim të pame për burra dhe gra.
Pranojmë ngushëllime me datën 20.12.2015, ditë e diel, në adresën: Rapperswilerstrasse 44, 8630 Rüti Zh (Restaurant Seefeld) nga ora 09:00 deri në 16:00.

Numër kontakti +41 77 496 37 00 - Haki Shtanaj
Me respekt, nderim e pikëllim mbarë familja Shtanaj.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test