Njoftim për të pame për Barjami Ali Jagoda - Bota Sot
Njoftim për të pame për Barjami Ali Jagoda

Njoftime për të pame

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Barjami Ali Jagoda

Më: 13 janar 2016 Në ora: 15:55

Me rastin e vdekjes se vëllait tonë.

Barjami Ali Jagoda, i lindur me 14.10.1968.

Njoftojmë të afërmit, bashkëvendësit, miqtë dhe dashamirët nga diaspora se të dielën me 17.01.2016 nga ora 09:00 deri ne ora 15:00 pranojmë ngushëllime në adresën: Avenue de la Gare 66 1880 Bex Vd: Me respekt: Familja Jagoda nga Zvicra dhe Poterqi i Klinës.

Kontakt 0791986214

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test