Njoftim për të pame për Idriz (Ramë) Ibrahimi - Bota Sot
Njoftim për të pame për Idriz (Ramë) Ibrahimi

Njoftime për të pame

E enjte, 15 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Idriz (Ramë) Ibrahimi

Më: 25 janar 2016 Në ora: 12:34

I lindur më 06.07. 1948 dhe i cili ndërroj jetë më 09.01. 2016.

Me rastin vdekjes së babait, bashkëshortit, vëllait, gjyshit, dhe vjehrrit të dashur Idriz Ibrahimi, me zemër te pikëlluar njoftojmë të afërmit, miqtë, shokët dhe dashamirët nga Diaspora se të dielën më 31.01.2016., nga ora 8 deri në orën 12, pranojmë ngushëllime në adresën Restaurant Anker, Hauptstrsee 20, 8546, Islikon

Telefoni: +4179-24-33-366

Me respekt, pikëllim, mirënjohje dhe nderim:

Djali Jetoni, vëllezërit Ademi dhe Isaja si dhe familja e gjerë Ibrahimi

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test