Njoftim për të pame për Faik Sheholli - Bota Sot
Njoftim për të pame për Faik Sheholli

Njoftime për të pame

E diel, 18 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Faik Sheholli

Më: 26 janar 2016 Në ora: 18:21

I njoftojmë bashkatdhetarët se më 13. 01.2016 ndërroi jetë mësuesi i dashur Faik Sheholli.

Me rastin e vdekjes së babait, bashkëshortit, vëllait, gjyshit, vjehrrit dhe mësuesit të dashur, njoftojmë miqtë, kolegët, dashamirët dhe nxënësit nga diaspora se të dielën më 31.01.2016 nga ora 08.00 deri në orën 16.00 pranojmë ngushëllimet në adresën:

Johann-Klein-Strasse 22

67227 Frankenthal

Me respekt, Familja Sheholli

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test