Njoftim për të pame për Haxhi Bajram Jaka - Bota Sot
Njoftim për të pame për Haxhi Bajram Jaka

Njoftime për të pame

E diel, 18 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Haxhi Bajram Jaka

Më: 27 janar 2016 Në ora: 16:44

Me rastin e ndarjes nga jeta të babait si dhe te xhaxhait tonë të dashur e të paharruar përjetësisht, Haxhi Bajram Jakës, njoftojmë të afërmit, bashkëvendasit, miqtë dhe të gjithë dashamirët, kudo që janë ata, se te dielën me datë 31.01.2016, duke filluar nga ora 09:00, e deri në ora 17:00, pranojmë ngushëllime në xhaminë e Flumsit/SG, ne këtë adresë: Maltinastrasse 5, 8890 Flums.

Paraprakisht falënderojmë të gjithë ata, që do të ndajnë kohë për t ‘na ngushëlluar dhe lusim zotin që ti shpërblej me të mira. Të pamën e hap familja Habibi. Për ata që nuk munden të jenë prezent në të pame dhe duan të shprehin ngushëllime përmes tel, po ua japim numrin: 079 306 86 63 dhe 079 540 23 66

Me pikëllim, familja Hebibi, Zvicër dhe gjithandej atdheut e botës.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test