Idriz (Haxhi) Mulaj - Bota Sot
Idriz (Haxhi) Mulaj

Njoftime për të pame

E diel, 18 nëntor 2018

Idriz (Haxhi) Mulaj

Më: 17 shkurt 2016 Në ora: 18:33

Me zemër të pikëlluar lajmërojmë miqtë, familjarët dhe dashamirët se me dt. 03.02.2016 ndërroi jetë në moshën 59 vjeçar bashkëshorti, babai, vëllau dhe gjyshi jonë i dashur

E pamja e të ndjerit bëhet me dt. 21.02.2016 (E DIEL) prej orës 9:00 – 16:00 në klubin “Iliria” badstr.1a 5737 Menziken AG

Info:
Hasan Mulaj +41 79 77 71 859
Kastriot Mulaj +41 79 92 22 225
Të pikëlluarit:
Familja Mulaj
Zvicër

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test