Njoftim për të pame dhe varrim për Gjyle Nrejaj - Bota Sot
Njoftim për të pame dhe varrim për Gjyle Nrejaj

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Njoftim për të pame dhe varrim për Gjyle Nrejaj

Më: 24 shkurt 2016 Në ora: 14:23

Me rastin e vdekjes së bashkëshortes dhe nënës tonë, njoftojmë të afërmit, miqtë dhe dashamiret se të premten me Datën 26.02.16 na ora 10.00 bëhet varrimi saj në, Kirche 5522 tägerig. Pas ceremonisë së varrimit, jeni të ftuar në drekë, për shpirt të Gjyle Nrejaj.

Me nderime dhe pikëllim të thellë Familje Nrejaj

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test