Njoftim për të pame për Liza Shabani - Bota Sot
Njoftim për të pame për Liza Shabani

Njoftime për të pame

E enjte, 15 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Liza Shabani

Më: 26 shkurt 2016 Në ora: 07:03

Miq dhe dashamirë,

Ju njoftojmë se më datën 28. 02. 2016, e diel, hapim të pame për nënën, Liza Shabani, e lindur në prill të vitit 1936 dhe e cila ndërrojë jetë në Ludwigshafen të Gjermanisë, më 28. 01. 2016. Celebrimi i varrimit të saj është bërë në Ulqin pas një jave.

E pamja mbahet në Rrugën: Maxstrasse 55, 67059 Ludwigshafen am Rhein, duke filluar nga ora 09:00 deri në ora 17:00h. Parkingu për automjete gjendet në anën e kundërt të lokalit ku do mbahet e pamja.

Për ngushëllime mund të thërrisni në këtë numër: 01577 2738149.

Djali, Nikollë Shabani

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test