Njoftim për të pame për REXHEP Q. THAQI - Bota Sot
Njoftim për të pame për REXHEP Q. THAQI

Njoftime për të pame

E diel, 18 nëntor 2018

Njoftim për të pame për REXHEP Q. THAQI

Më: 10 mars 2016 Në ora: 09:33

Lajmërojmë të gjithë miqtë, shokët dhe dashamirët me rastin e vdekjes e vëllaut tonë REXHEP Q. THAQI, hapim të pamën e cila do të mbahet : Me 13.03.2016.

Nga ora 08:°° - 16:°°.

Rue ST.-GEORGES 6
2800 Delémont (JU)

Per Informim: 079/685 06 45
079/381 20 54

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test