Njoftim për të pame për Marjan Pjetër Simonaj - Bota Sot
Njoftim për të pame për Marjan Pjetër Simonaj

Njoftime për të pame

E diel, 18 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Marjan Pjetër Simonaj

Më: 12 mars 2016 Në ora: 07:13

Me rastin e vdekjes Marjan Pjetër Simonaj nga Klina, njoftojmë të afërmit, miqtë dhe dashamirët se të dielën më datë: 13.03.2016 në ora 08.00 - 16.00 hapim të pame për ngushëllime.

Në Centro Papa Giovanni, Seetalstrasse 16. 6020 Emmenbrücke

Kontakt:Gj. Simonaj 076 697 68 55 /
Nue Simonaj 076 517 24 83

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test