Njoftim për të pame për Rushe-Lucije (Nushi) Dodaj - Bota Sot
Njoftim për të pame për Rushe-Lucije (Nushi) Dodaj

Njoftime për të pame

E diel, 18 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Rushe-Lucije (Nushi) Dodaj

Më: 15 mars 2016 Në ora: 17:13

Njoftojmë shokët, miqtë dhe gjithë farefisin se me dt.06.03.2016 me kalimin në Amshim të Nënës në moshën 74 vjeçare:
Familja pret ngushëllime me dt. 20.03.2016 (e diel) prej orës 8.30 deri në ora 15.00. SALLEN E RESTAURANTIT “LOWEN”

Adresa:
Hauptgasse 10
5507 Mellingen – AG

Për ngushëllime: Familja e ANTON e KRIST DODAJ nga Gjakova dhe Novosella e Epërme

Numrat kontaktues:

076 399 3024
079 336 5052

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test