Njoftim për të pame për Zef Gjokaj - Bota Sot
Njoftim për të pame për Zef Gjokaj

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Zef Gjokaj

Më: 31 mars 2016 Në ora: 11:25

Me rastin e vdekjes se Babës Zef (Isuf) Gjokaj, njoftojmë miqtë dhe dashamirët se me datën 03 Prill 2016 hapim të pamën nga ora 8.30 deri në ora 15.00 ne këtë adresë:

Eisfeldstrasse 2
Për Info : 079 213 23 75 6005 Luzern

Për ngushëllime djemtë: Musa, Pali, Gjoka dhe Vllazënia Gjokaj nga Palabardhi

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test