NJOFTIM PËR PAMJE PËR FLUTUR (VOKSHI) PULA - Bota Sot
NJOFTIM PËR PAMJE PËR FLUTUR (VOKSHI) PULA

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

NJOFTIM PËR PAMJE PËR FLUTUR (VOKSHI) PULA

Më: 6 maj 2016 Në ora: 00:24

Me rastin e vdekjes bashkëshortës, FLUTUR (VOKSHI) PULA, në moshën 68 veçare, bashkëshorti Enver Pula hapë pamje për miqët dhe dashamirët me datë 08 Maj 2016, e Diellë. E pamja mbahët në sallën Paroissiale. Afër Porrentruy - s, duke filluar nga ora 09,00 deri në ora 16,00.

Adressa : En Combas nr.254, 2902 Fontenais
Porrentruy
Të pikëklluarit : Familja Pula dhe Vokshi
04.05.2016. Nga Gjakova
Për informata telefoni : 079/478-90-35 ose 079/356-55-57

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test