Njoftim për të pame për Sadik (B) Morina - Bota Sot
Njoftim për të pame për Sadik (B) Morina

Njoftime për të pame

E diel, 18 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Sadik (B) Morina

Më: 11 maj 2016 Në ora: 09:21

Me rastin e vdekjes së babait, bashkëshortit, gjyshit dhe axhës sonë, njoftojmë miqtë, shokët dhe dashamirët se hapim të pame ditën e Diel, me 15.05.2016.

E pamja mbahet në Wetzikon. Bahnhofstrasse 207 8620 Wetzikon, prej orës 9 deri në 16, për burra dhe gra për ngushëllime. Për informata më të hollësishme mundë të kontaktoni në numrin 076 340 59 39

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test