Njoftim për të pame për Ukë (Zenun) Lokaj - Bota Sot
Njoftim për të pame për Ukë (Zenun) Lokaj

Njoftime për të pame

E enjte, 15 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Ukë (Zenun) Lokaj

Më: 17 maj 2016 Në ora: 10:55

Njoftojmë të gjithë shokët , miqtë dhe farefisin se me rastin e ndarjes nga Jeta e Vëllaut dhe Babait tonë Ukë ( Zenun ) Lokaj (15.11.1944 – 01.05.2016) hapim të pame Vëllai Muzliu, djemtë Burimi, Bujari dhe Besnik Lokaj nga Pobergja KK Deçanit, ditën e Diele me datën 22.05.2016 duke filluar nga Ora 08:00 – 16:00

E pamja mbahet në ketë Adresë:
Klubi Shqiptar „ARBERI“
Steinwiesenstrasse 1
8952 Schlieren (Zürich)

Familja Lokaj
Tel. kontaktues
Burim Lokaj: 076 549 99 23
Muzli Lokaj: 079 261 42 07

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test