Zejnepe (Baqaj) Muqaj - Bota Sot
Zejnepe (Baqaj) Muqaj

Njoftime për të pame

E enjte, 15 nëntor 2018

Zejnepe (Baqaj) Muqaj

Më: 19 maj 2016 Në ora: 00:10

Me pikëllim të thellë njoftojmë miqtë, shokët dhe dashamirët se e dashura jonë: Zejnepe (Baqaj) Muqaj

Pas një sëmundje të rënd ndërroi jetë më 10.5.2016, në moshën 46 vjeçare, duke na lënë përjetë të pikëlluar. E hapim të pamen me dt.22.05.2016, nga ora 08:00 deri në orën 16.00.

E pamja mbahet në Klubin Votra.

Adresa: Seetalstrasse 141 5503 Schafisheim tel. 079 386 6664 , 076 495 6664

Të pikëlluarit: Familja Muqaj

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test