Zef (Mark) Gjetaj - Bota Sot
Zef (Mark) Gjetaj

Njoftime për të pame

E diel, 18 nëntor 2018

Zef (Mark) Gjetaj

Më: 8 qershor 2016 Në ora: 00:54
Zef (Mark) Gjetaj

Me pikëllim të thellë njoftojmë miqtë, shokët dhe dashamirët se Babai jonë:

Pas një sëmundje të rënd ndërroi jetë më datën 30.05.2016, në moshën 54 vjeçare, duke na lënë përjetë të pikëlluar. E hapim të pamën me dt. 12.06.2016, nga ora 08:00 deri në orën 16.00.
E pamja mbahet në ketë Adresë:
Seelsorgeeinheit Obersee
Remigihofstrasse 35
8730 Uznach
Familja Gjetaj
Tel. kontaktues
Valon Gjetaj: 079 717 14 85 / 079 120 14 14

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test