Njoftim për të pame për Avdyl (Zenun) Bajrami - Bota Sot
Njoftim për të pame për Avdyl (Zenun) Bajrami

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame për Avdyl (Zenun) Bajrami

Më: 26 gusht 2016 Në ora: 07:14
Avdyl (Zenun) Bajrami

Me pikëllim të thellë njoftojmë miqtë, shokët dhe dashamirët se i dashuri ynë, AVDYL (ZENUN) BAJRAMI, pas një sëmundje të shkurtër ndërroi jetë me 05.08.2016, në moshën 81 vjeçare, duke na lënë përjetë të pikëlluar.

E pamja mbahet në Zvicër 6260 Reiden Hauptstraße. 57 hotel Sonne më datën 28.08.2016, prej orës 08:00 deri 14:00. Të pamën e mbanë djali, Sahit Bajrami me familje dhe Hyseni dhe Samija.

Numri kontaktues është: Sahit Bajrami. 0764222443 dhe Hysen Miftari 0789174272.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...