Njoftim për të pame për Violeta Sylejman Osmani - Bota Sot
Njoftim për të pame për Violeta Sylejman Osmani

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Violeta Sylejman Osmani

Më: 1 shtator 2016 Në ora: 17:24
Violeta Sylejman Osmani

"Me pikëllim të thellë njoftojmë miqtë, shokët dhe dashamirët se me rastin e vdekjes së Vajzës, Motrës tonë Violeta Sylejman Osmani, hapim të pame me dt. 04. Shtator 2016 nga ora 08:30, deri në ora 16:00.

E pamja mbahet në Gemeindesaal Büron

Adresa: Bahnhofstrasse 10
6233 Büron LU 

Të pikëlluarit: Familja Osmani

Nat. +41 76 567 87 25"

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test