Të pame për nënën tonë, Hajrije Hoxha Ferizi - Bota Sot
Të pame për nënën tonë, Hajrije Hoxha Ferizi

Njoftime për të pame

E enjte, 15 nëntor 2018

Të pame për nënën tonë, Hajrije Hoxha Ferizi

Më: 12 shtator 2016 Në ora: 12:13
Hajrije Hoxha Ferizi

Ju njoftojmë të gjithë të afërmit, miqtë dhe dashamirët se të dielën me datën 18.09. 2016 hapim të pamen për ngushëllime për nënën tonë, Hajrije Hoxha Ferizi.

E pamja mbahet në Klubin Rinia
Horwerstrasse 79, 6010 Kriens
Prej 09:00 deri në 16:00

Info:Arianit & Diamant  Ferizi
0793849145
0797695988

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test