Njoftim për të pame për Hysen Binaku - Bota Sot
Njoftim për të pame për Hysen Binaku

Njoftime për të pame

E enjte, 15 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Hysen Binaku

Më: 15 shtator 2016 Në ora: 12:58
Hysen Binaku

Me dhimbje të thellë njoftojmë të afërmit, miqtë dhe dashamirët se me datë 10.09.2016 ndërroi jetë në moshën 84 vjeç bashkëshorti, babai dhe gjyshi ynë i dashur Hysen Binaku (1932-2016).

E pamja e te ndjerit hapet të dielën me datë 18.09.2016, prej orës 09:00-14:00 në këtë adresë: Dzemat Der Islamischen Gemeinschaft Luzern, Emmenweidstrasse 4, 6020 Emmenbrücke, Luzern.

Te pikëlluar: Familja Binaku

Tel kontaktues: 078 804 44 06.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test