Njoftim për të pame për Gani (Azem) Isufi - Bota Sot
Njoftim për të pame për Gani (Azem) Isufi

Njoftime për të pame

E diel, 18 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Gani (Azem) Isufi

Më: 28 shtator 2016 Në ora: 08:44
Gani (Azem) Isufi

Me pikëllim të thellë, njoftojmë miqtë, shokët dhe dashamirët se i dashuri ynë:

Gani (Azem) Isufi

( 14.07.1954-13.09.2016)

Pas një sëmundje të shkurtër ndërroi jetë në Zvicër me 13.09.2016 në moshën 62 vjeçare duke na lënë përjetë të pikëlluar . E pamja për të ndjerin bëhet me datën: (02.10.2016) e diele prej orës 09:00 deri në ora 17:00.

Për burra mbahet te Xhamia e Bardhë Feldstrasse 14, 4663 Aarburg

Për gra mbahet në Baslestrasse 138 4632 Trimbach

Të pikëlluarit: Nëna: Ajna, bashkëshortja: Hysnija, djemtë: Azemi dhe Florentini, vajzat : Albertina, Adelina, Donjeta, Loreta, motra Fitneti si dhe mbarë familja Isufi.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test