Njoftim për Haxhi Abdurrahim (Ismail) Ejupi - Bota Sot
Njoftim për Haxhi Abdurrahim (Ismail) Ejupi

Njoftime për të pame

E diel, 18 nëntor 2018

Njoftim për Haxhi Abdurrahim (Ismail) Ejupi

Më: 7 tetor 2016 Në ora: 18:08
Haxhi Abdurrahim (Ismail) Ejupi

Njoftojmë farefisin, shokët, miqtë dhe dashamirët se dje, më 7.10.2016, ndërroi jetë më i dashuri ynë

Haxhi Abdurrahim (Ismail) Ejupi

12.12.1929 - 07.10.2016

Varrimi i të ndjerit bëhet neser, më 8.10.2016, në orën 13:30, në fshatin Sekiraqë, afër Podujevës.

Të pikëlluarit: Familja Ejupi.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test