Njoftim për të pame për Naze Morina - Bota Sot
Njoftim për të pame për Naze Morina

Njoftime për të pame

E diel, 18 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Naze Morina

Më: 12 tetor 2016 Në ora: 14:16
Naze Morina

Naze Morina 15.11.1933 - 1.10.2016

Njoftojmë miqtë, shokët dhe dashamirët se me rastin e vdekjes së nenës sonë Naze Morina nga Polluzha e Rahovecit, hapim të pame me dt. 16.Tetor 2016 prej orës 9.00 deri ne 16.00.

E pamja mbahet:

Adresa:  Klubi Dardania Areal Bleiche, 4800 Zofingen

Për informata më të hollësishme

Tel. 076 207 61 52

Me respekt Hamzë Morina dhe familja e gjerë në Zvicër.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test