Njoftim për të pame për Vera Berisha-Noja - Bota Sot
Njoftim për të pame për Vera Berisha-Noja

Njoftime për të pame

E enjte, 15 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Vera Berisha-Noja

Më: 19 tetor 2016 Në ora: 14:37
Vera Berisha-Noja

Me pikëllim të thellë njoftojmë miqtë, shokët dhe dashamirët se me rastin e vdekjes së nënës sonë, hapim të pame me datën: 23.10.2016, e (Dielë) në ora 9.00-16.00.

Vendi: Qendra Shqiptare për Kulturë dhe Integrim, "Besa", Seetalstr. 41, 8280 Kreuzlingen TG.

Me respekt: Familja Berisha

Tel: 079 136 05 94.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test