Njoftim për të pame për Dyke (Haklaj) Molliqaj - Bota Sot
Njoftim për të pame për Dyke (Haklaj) Molliqaj

Njoftime për të pame

E diel, 18 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Dyke (Haklaj) Molliqaj

Më: 2 nëntor 2016 Në ora: 22:20
Dyke (Haklaj) Molliqaj

Me rastin e vdekjes së Nënës, Gjyshës tonë, Bashkëshortës të Rapsodit Demush Nezirit, DYKE (HAKLAJ) MOLLIQAJ e cila vdiq me datën 23.10.2016 në moshën 90 vjeçare, ne familjarët e saj organizojmë të pame:

Data  : 06.11.2016
Ora    : 09.00 - 15.00
Vendi : Rohrmattstrasse 2
            4461 Böckten

Ju falenderojmë të gjithë juve që gjeni kohë dhe ndani dhimbjen së bashku me ne.

Të pikëlluar mbarë familja Molliqaj

Për çdo informacion shtes, ju lutem kontaktoni në këtë numër të telefonit:
0795791555
0765684055

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test