Njoftim për të pame për Gjon P. Duhani - Bota Sot
Njoftim për të pame për Gjon P. Duhani

Njoftime për të pame

E enjte, 15 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Gjon P. Duhani

Më: 3 nëntor 2016 Në ora: 08:50
Gjon P. Duhani

Ju njoftojmë për Pamjen e të ndjerit, Gjon P. Duhani në Datën 06.11.2016 të Dielen. Ora 09:00 deri 12:00 dhe nga 13:00-16:00.

Ju presin Familjarët për Ngushëllime.

 

Adresa: Villa Miami Club Glatthofstrasse 3 8152 Glattbrugg ZH

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test