Njoftim për të pamë për Agim (Miftar) Kolgeci - Bota Sot
Njoftim për të pamë për Agim (Miftar) Kolgeci

Njoftime për të pame

E diel, 18 nëntor 2018

Njoftim për të pamë për Agim (Miftar) Kolgeci

Më: 3 nëntor 2016 Në ora: 20:20
Agim (Miftar) Kolgeci

Njoftojmë të gjithë të afërmit, miqtë dhe dashamirët se të dielën me datën 06,11.2016 hapim të pame për ngushëllime për Babën, Vellaun tonë AGIM (MIFTAR) KOLGECI e pamja mbahet në:

Reinach AG

Aarauerstrasse 70

Prej orës 9:00 deri ne ora 16:00

Info Egzoni  0797680981

Naimi  0763206310

Me nderime: Naim Rexhaj.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test