Njoftim për të pame për Avdi (A) Goçi - Bota Sot
Njoftim për të pame për Avdi (A) Goçi

Njoftime për të pame

E enjte, 15 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Avdi (A) Goçi

Më: 28 nëntor 2016 Në ora: 15:56
Avdi (A) Goçi

Me dhimbje të thellë, Djemtë Dukagjini dhe Kreshiku me familje si dhe vëllai Sylë Goçi, njoftojnë farefisin dhe dashamirët se hapin të pame për Avdi (A) Goçi nga Juniku, i lindur më 25.4.1945 dhe u nda nga ne ditën e shtunë më 12.11.2016.

E pamja mbahet me datën 4.12.2016, nga ora 9:00 – 16:00 në adresën si vijon: Beau-Site 9, Loveresse 2732.

Informata: Tel. 078 690 73 93 dhe 078 778 15 71.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test