Njoftim për të pame për Zenun (Ram) Doda - Bota Sot
Njoftim për të pame për Zenun (Ram) Doda

Njoftime për të pame

E diel, 21 tetor 2018

Njoftim për të pame për Zenun (Ram) Doda

Më: 8 shkurt 2017 Në ora: 18:27
Zenun (Ram) Doda

Njoftojmë të gjithë shokët, miqtë dhe farefisin se me rastin e ndarjes nga jeta e vëllaut dhe axhës tonë

"Zenun (Ram) Doda”

Hapim të pame vllau Isuf Doda me djem

12.02.2017 (e diele) nga Ora 8:00 deri 14:00

Adresa: Baslerstrasse 71 4203 Grellingen Schweiz

Tel. +41 78 818 81 81

+41 76 480 25 01

Me Respekt Familja Doda

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test