Njoftim për pame për Ton Pal Krasniqin - Bota Sot
Njoftim për pame për Ton Pal Krasniqin

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Njoftim për pame për Ton Pal Krasniqin

Më: 8 mars 2017 Në ora: 23:29
Ton Pal Krasniqi

Me pikëllim të thellë njoftojmë të gjithë familjarët, farefisin, miqtë dhe dashamirët.

E hapim të pamën për ngushëllime, për djalin, vëllaun dhe babain tonë,

Ton Pal Krasniqi i cili vdiq me 23.02.2017, në moshën 53 vjeçare.

E pamja mbahet me datën 12.03.2017 nga ora 09:00 deri në ora 15:00 në adresën Pfarreiheim Dagersteinstrasse 1 Sursee 6210.

Tel: 076 574 81 73                                           

      076 228 76 81

Pal Marash Krasniqi

Të pikëlluarit: Familja Krasniqi

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test