Ndue M. Nokaj - Bota Sot
Ndue M. Nokaj

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Ndue M. Nokaj

Më: 25 prill 2017 Në ora: 21:13
Ndue M. Nokaj

I lindur me dt.04.04.1954, nderroi jetë me dt.25.04.2017. Varrimi i të ndjerit bëhet me dt.26.04.2017 në ora 13 në varrezat e famullisë së Velezhes.

Me pikëllim bashkëshortja Lusha, djemtë Marku, Manueli vajzat Ardijana dhe Antigona, vëllezërit dhe motrat si dhe mbare farefisi Nokaj.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test