Njoftim për varrimin e Shtjefen Canë Berisha - Bota Sot
Njoftim për varrimin e Shtjefen Canë Berisha

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Njoftim për varrimin e Shtjefen Canë Berisha

Më: 1 maj 2017 Në ora: 22:24
Shtjefen Canë Berisha

Njoftojmë të gjithë të afërmit, miqtë dhe shokët, se varrimi i SHTJEFEN CANË BERISHA bëhet të Premten me datë 05.05.2017 në Varrezat Friedental Luzern, Friedentalstrasse 60 6004 Luzern Zvicër, në ora 14:00 mbahet mesha më pas mund t'i bëhen homazhe ndërsa varrimi përfundon ne ora 16:00.

Të pikëlluar bashkëshortja Vilma, Djemtë Patriku, Enriku dhe Loriku, vëllau Rroku me familje, motrat Vera e Jozefina dhe Iliri me familje.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test