Zelfije Krasniqi-Gashi - Bota Sot
Zelfije Krasniqi-Gashi

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Zelfije Krasniqi-Gashi

Më: 19 maj 2017 Në ora: 00:13
Zelfije Krasniqi-Gashi

Njoftojmë farefisin, shokët dhe miqtë, se pas një sëmundje ndërroi jetë më e dashura jonë.

Varrimi i së ndjerës bëhet sot më 19.05.2017 me drekë të xhumasë.

Me mallë e dashuri e kujtojnë: Bashkëshorti Fazlija, djemtë Alberti me nusen Pakizën, Besniku, Artani, vajzat Nevryzja, Shqipëria, Liria, Dashuria dhe Shkurta me familjet e tyre.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera