Njoftim për të pame për Hyrije Latifi-Krasniqi - Bota Sot
Njoftim për të pame për Hyrije Latifi-Krasniqi

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Hyrije Latifi-Krasniqi

Më: 26 maj 2017 Në ora: 08:45
Hyrije Latifi-Krasniqi

Njoftim për të Pame (Ngushëllime) për Nënën dhe Gjyshen tonë të dashur Hyrije Latifi-Krasniqi (18.05.1932-16.05.2017)

Njoftojmë të afërmit, miqtë e dashamirët se me rastin e vdekjes së nënës dhe gjyshes tonë të dashur, Hyrije Latifi-Krasniqi nga Pirana- Komuna e Prizrenit,
Hapim të pame të dielën, më 28 maj 2017.

E pamja mbahet në këtë adresë:

Widligasse 1
4552 Derendingen


E pamja fillon nga ora 9.00 deri në orën 16.00.

Informata më të hollësishme mund të merrni në këtë nr. të tel: 079 307 21 78

Në emër të familjes Latifi.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test